MTBRD Logo
Route beoordeling Route verslagen Foto verslag GPS-track download Verslag indienen

GPS Mountainbikeroutes LAC DE LA GILEPPE

parameter Startplaats :
Parking Barrage de la Gileppe
Route de la Gileppe 55, Jalhay


parameter Geen bepijling!
Enkel met GPS-track te rijden.

parameter GPS-route Oost: 27 km, 570 hm rijrichting: tegen-wijzerzin
parameter GPS-route West: 34 km, 680 hm rijrichting: tegen-wijzerzin

parameter Aansluiting op Eupen en Jalhay


Route op kaart

➤ Meer details


Hoogteprofiel



GPS track download

Disclaimer: MTBRouteDatabase.be is niet de eigenaar van deze route en niet verantwoordelijk voor de juistheid van de GPS-tracks, de bepijling of de staat van de routes. Gebruik op eigen risico.





Hulp nodig?
➤ Hoe GPX-bestand importeren en gebruiken?
➤ Leest je GPS/Smartphone maar 1 track uit? Klik hier voor de oplossing.
➤ Heb je problemen ondervonden op deze route? Dat kan je hier melden en dan doen we het mogelijke om dit op te lossen.

Beoordeling

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image

Links

Route verslagen

Mathieu, Lac-De-La-Gileppe - blauw gereden 2024-11-29 met een Scott Spark bij Prachtig week -1° + 6°

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image

Verslag/Opmerking:

Had beter mijn winterbanden gebruikt...
Gereden in november bij prachtig weer, maar het parcours is zeer gevoelig voor natte omstandigheden.
Hierdoor lagen sommige stukken er zeer modderig bij, niet ideaal voor de Maxxis Rekon ;)
Parcours in het algemeen is niet super technisch, alle afdelingen zijn niet echt moeilijk. Het bladerdek zorgde er wel voor om voorzichtig te zijn.
Wie een leuke route zoekt, moet een prachtig landschap en wat conditie vraagt, een aanrader!
PS, makkelijk bereikbaar en op het startpunt, grote parking met in het juiste seizoen mogelijkheid om iets te drinken.




DutchBiker, Lac-De-La-Gileppe - Rood gereden 2024-10-25 bij Zonnig

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image

Verslag/Opmerking:

De route gereden bij zonnig weer en de omgeving is prachtig. Je rijdt volledig door bossen zonder een meter verhard asfalt, wat zorgt voor een echte off-road ervaring. Het typisch Hoge Venen landschap biedt veel karresporen waar je goed kunt doortrappen; ik deed er 1,5 uur over om de ronde af te maken. Voor beginners zijn er een paar uitdagende, steile afdalingen en klimmetjes, maar deze zijn prima te doen, zeker als je af en toe afstapt. Met een beetje conditie is dit een prima route voor iedereen die van natuur en avontuur houdt.

Bij deze wil ik ook nog attenderen op de drie gemarkeerde routes (20 km) vanaf de stuwdam. Deze staan niet op deze site.


DutchBiker, Lac-De-La-Gileppe - Blauw gereden 2024-10-26 bij Zonning

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image

Verslag/Opmerking:

Lac de la Gileppe Blauw
De route biedt zeker enkele prachtige uitzichten, maar qua flow en rijplezier valt hij tegen. De klimmetjes zijn technisch prima te doen, geen moment hoeven af te stappen. De eerste 8 kilometer waren echter behoorlijk modderig met talloze plassen, wat de vaart eruit haalt. Ondanks het gebruik van een GPX-bestand heb ik toch een paar keer de verkeerde afslag genomen, dus opletten blijft nodig. Bij Foyr is de bosroute afgesloten met een hek, waardoor je een omweg door het dorp moet nemen. Helaas drie lekke banden opgelopen, waardoor ik het laatste stuk heb moeten lopen. Misschien een aanrader als het langer droog is geweest, maar persoonlijk zou ik de volgende keer een van de drie gemarkeerde routes verkiezen voor een betere ervaring.


Joeri, Lac-De-La-Gileppe - Blauw gereden 2021-03-21 bij Bewolkt

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image


Verslag/Opmerking:

Heb de blauwe lus geredenmet GPS na een nacht met regen.was heel vettig waardoor de moeilijkheidsgraad nog een stuk moeilijker was bij het afdalen Als je de rit rijd zonder GPS en de pijltjes volgt doe je veel asvalt,en mis je de mooie stukken

Luc, Lac-De-La-Gileppe - Blauw & Rood gereden 2020-08-02 met een Specialized Levo bij Warm en droog

Fun: mtbrd image
Bepijling: mtbrd image
Conditie: mtbrd image
Techniek: mtbrd image
Landschap: mtbrd image
Globaal: mtbrd image

Verslag/Opmerking:

Ik heb de blauwe en de rode lussen gereden, met start vanuit Limbourg. Rustig dorpje met ruime parking op enkele 100m van de route.
De blauwe route is niet aangegeven dus GPS is noodzakelijk. Hier en daar moet je afwijken van de GPS track wegens geen pad te bespeuren maar je vind snel weer de juiste weg.
Een drietal keren moet je een hek/poort passeren waar duidelijk aangegeven is dat het prive terrein is. Wegens gebrek aan alternatief pad dit toch maar gedaan, gelukkig zonder problemen.
De blauwe is een super leuke track met pittige klimmen, spannende afdalingen en leuke single-tracks. Hier en daar wat asfalt maar al bij al valt dat goed mee.

De rode is heel wat minder... dit is duidelijk een track voor beginnende bikers, weinig technische stukken, heel veel brede brandwegen, af en toe een klimmetje. Wel mooie uitzichten. Deze rode is wel gemarkeerd (rode driehoek met 2 bollen). Aan de stuwdam van de Gileppe zag ik nog blauwe en zwarte bepijling maar helaas geen overzichtsbord gezien.

2,5h voor 51km

De hierbij gegeven scores zijn voor de blauwe route.

Foto's

Momenteel geen fotoreportage voor deze route.



Nog meer foto's op soc media button

Probleem melden?

Foute startplaats, bewegwijzering, afstanden, aansluitingen?
Route gewijzigd, onberijdbaar, versperd?
GPS-track niet correct?

→ Meld het hier!